Podsłuch GSM do 40 dni pracy.


PODSŁUCH – LOKALIZATOR - POWIADOMIENIE

Instrukcja obsługi

Powiadomienie włączamy wysyłając do urządzenia SMS o treści : 1111

Powiadomienie wyłączamy wysyłając do urządzenia SMS o treści : 0000

Urządzenie - detektor szczelności pomieszczenia jest najwyższej klasy urządzeniem w swojej klasie. Wyposażony jest w akumulator, zasilacz – ładowarkę 220 Volt , ładowarkę samochodową, gniazdo zapalniczki i dwie karty SIM.

Włączenie nasłuchu – podsłuchu.

Na numer telefonu będący w urządzeniu należy wykonywać połączenia, wtedy automatycznie po pierwszym sygnale załączy się nasłuch pomieszczenia. Urządzenie posiada najnowocześniejsze rozwiązanie nowej technologii układu, który wzmacnia czułość mikrofonu. Nasłuch można włączyć z każdego telefonu , również ze stacjonarnego.

Lokalizacja. 

Lokalizacja następuje po wysłaniu SMS z karty SIM skonfigurowanej z kartą w urządzeniu, która jest dołączona do kompletu wyposażenia , po kilku sekundach otrzymujemy SMS zwrotnego na telefon komórkowy  lokalizację w postaci tekstu, nazwę miasta, trzy ulice, mapkę, współrzędne.(Rodzaj otrzymywanego SMS uzależniony jest od operatora)

Uwaga. Gdy po wysłaniu SMS nie otrzymujemy danych lokalizacyjnych, może oznaczać, że nie mamy na koncie numeru karty lokalizacyjnej złotówek – należy doładować zgodnie z instrukcją część druga.

Uwaga. Mapa jest sukcesywnie rozkładana na terenie całego kraju, może się zdarzyć, że w niektórych miejscowościach otrzymamy informację tekstową bez ulic, lecz nazwę miejscowości mniejszej koło miejscowości większej i mapkę. Mapkę otrzymamy na telefon obsługujący MMS.

Akumulator pozwala na pracę urządzenia do kilku dni w zależności od ilości czasu nasłuchu oraz zasięgu przekaźników operatora. Ładowanie akumulatora następuje automatycznie po włożeniu wtyczki do gniazda elektrycznego 220 Volt lub gniazda zapalniczki w samochodzie.

Uwaga. Urządzenie uruchamiamy przy wyjętej wtyczce ładowarki.

PODSŁUCH - LOKALIZATOR - może być również podłączony na stałe do ładowarki elektrycznej lub samochodowej dołączonej do wyposażenia.

Życzymy owocnego korzystania z urządzenia.

Każda odległość podsłuchu

i lokalizacji

ALARM

PODSŁUCH GSM - POWIADOMIENIE - LOKALIZATOR GSM.

Najdłużej działający bez ładowania (około 40 dni) i najbardziej skuteczny o największej czułości mikrofonu na rynku polskim

Pełny automat - samo logujący się.

Zaletą urządzenia są bardzo długo działający akumulator oraz bardzo dobra , najlepsza czułość mikrofonów na rynku.

Jedyne najnowocześniejsze urządzenie na rynku w tak niskiej cenie.

Zasięg nieograniczony.

Szanowni Państwo chcąc używać PODSŁUCHU - LOKALIZATORA – Ecotek, nie potrzebujecie nic więcej prócz telefonu komórkowego. Zasięg nieograniczony, bez względu gdzie jesteście - w innym mieście, za granicą – słyszycie co się dzieje w Waszym domu, firmie, samochodzie i wiecie o lokalizacji Waszego obiektu

Polecamy szczególnie dla właścicieli samochodów, maszyn budowlanych i innych urządzeń, które mogą być narażone na kradzież, oraz dla rodziców, którzy nie mogą mieć kontroli nad dziećmi podczas nieobecności, możecie również sprawdzić jak osoba sprawująca opiekę nad Waszymi dziećmi traktuje je. Można również zastosować jako alarm na działce, w domu i w wielu innych miejscach.

 Dzięki lokalizacji poprzez urządzenie Ecotek, wiecie Państwo gdzie w danym momencie znajduje się Wasz pojazd, maszyna budowlana lub inne urządzenia i co się w nich dzieje. Bez znaczenia gdzie jesteście i która jest godzina, możecie wiedzieć o lokalizacji Waszego obiektu i słyszeć co w nim się dzieje.

W wyniku lokalizacji otrzymujemy na telefon komórkowy dane w postaci nazwy miejscowości, ulic, mapki, współrzędnych.

Ecotek dostarczamy razem z dwoma kartami SIM, jedna karta jest w urządzeniu a druga służy do lokalizacji.

 

Zawartość i wyposażenie urządzenia

 

ECOTEK

 

1. Urządzenie ECOTEK w obudowie

2. Akumulator

3. Ładowarka 220 Volt

4. Gniazdo zapalniczki

5. 2 sztuki kart SIM z numerami

 

Zaletą urządzenia Ecotek jest :

Niska cena

Brak abonamentu

Bardzo długo działający akumulator (jedyne na rynku)

Największa czułość mikrofonu

Niezawodność

Wielofunkcyjność.

Ecotek dostępny w kolorach - czarny.

Nr.0333/PLW/2010 – 850,0 pln za szt. (Ceny promocyjne)

Pudełko o wymiarach - Wymiary: 118 mm x 78 mm x 26 mm

Instrukcja obsługi.

Ecotek - to najwyższej klasy urządzenie w swojej klasie. Lokalizacja obiektu odbywa się na zasadzie wysłania SMS z Waszego telefonu, a następnie po kilku sekundach otrzymujecie Państwo SMS zwrotnego z informacją tekstową i mapką o położeniu obiektu. Na numer ten należy wykonywać połączenia, wtedy automatycznie po pierwszym sygnale włączy się nasłuch pomieszczenia. Najnowocześniejsze rozwiązanie nowej technologii układu wzmacniającego cztery mikrofony ,są one tak skonstruowane, że nawet słychać cykanie zegara elektronicznego. Wyposażony jest w akumulator, zasilacz i 2 karty SIM z numerami oraz gniazdo zapalniczki i ładowarkę samochodową. Gniazdo zapalniczki możemy podłączyć na stałe do instalacji elektrycznej w samochodzie, czy maszynie budowlanej. Umożliwia to bezpośrednie podłączenie na stałe ładowarki samochodowej, bez specjalnych przeróbek. Akumulator pozwala na pracę urządzenia do kilku dni w zależności od zasięgu przekaźników operatora. Ładowanie akumulatora następuje automatycznie po włożeniu wtyczki do gniazda elektrycznego 220 Volt lub gniazda zapalniczki w samochodzie. W razie braku energii przez dłuższy czas, urządzenie - Ecotek uruchamiamy automatycznie rozpoczynając ładowanie akumulatora , . PODSŁUCH – LOKALIZATOR - Ecotek może być również podłączony na stałe do ładowarki elektrycznej lub samochodowej dołączonej do wyposażenia.

Życzymy owocnego korzystania z urządzenia.

Pytania proszę kierować na numer telefonu 501 460 444 lub e-mail: ecotek@ecotek.pl

Wszelkie prawa konstrukcyjne urządzenia zastrzeżone.

NAJLEPSZY na rynku.

PODSŁUCH GSM - POWIADOMIENIE - LOKALIZATOR GSM.

Specyfikacja techniczna

Moduł GSM - Dane ogólne

Akumulator pojemność 10000 [mAh] Li-Ion

Czas czuwania (MAX) 1000 [godz.]

Czas rozm. (MAX): 3000 [min.]

Sieci (częstotliwość) 860/900/1800/1900

Temperatura pracy - 30 stopni do + 50 stopni Celsjusza