TELEBIS
  
Opis Usług

QuickCard

QuickCard jest usługą, która znana jest na całym świecie jako usługa kart telefonicznych. Może ona być skonfigurowana w opcji przedpłaty lub płatności po użyciu. Główną zaletą QuickCard jest jej dostępność z niemal każdego aparatu telefonicznego, włączając w to telefony publiczne oraz komórkowe. Aby skorzystać z usługi należy jedynie wybrać podany numer dostępowy, wprowadzić numer karty, a następnie wykręcić żądany numer telefonu.

QuickCard Virtual

Usługa QuickCard Virtual jest zbliżona do opisywanej wcześniej QuickCard. Podstawowa różnica między tymi usługami polega na tym, że w przypadku QuickCard Virtual nie stosuje się karty z zapisanym kontem usługi. Usługa QuickCard Virtual zostaje skonfigurowana dla określonych numerów telefonów, co po wybraniu numeru dostępowego do platformy TELEBIS, umożliwia automatyczną identyfikację użytkownika. Numer telefonu objęty usługą QuickCard Virtual zastępuje w tym przypadku numer karty (QuickCard) i jest przekazywany publiczną siecią telefoniczną do platformy. Cecha ta jest dużą zaletą usługi, gdyż użytkownik QuickCard Virtual nie musi pamiętać i wprowadzać dodatkowych numerów identyfikacyjnych. Usługa obejmuje jedynie wskazane przez klienta numery telefonów, co zwiększa bezpieczeństwo dostępu niepowołanych osób do konta.

QuickCall

Główną zaletą oferowanej przez nas usługi QuickCall jest wygoda użytkowania. Usługa jest udostępniana poprzez jednoliniowy dialer. Jest to niewielkie urządzenie podłączane pomiędzy aparatem telefonicznym, a gniazdkiem elektrycznym. Po zainstalowaniu dialer automatycznie przechwytuje wybierane numery oraz za pomocą zainstalowanego wewnątrz urządzenia programu łączy użytkownika z odpowiednim numerem dostępowym. Proces wybierania numeru przez użytkownika nie ulega zmianie, gdyż nasza usługa pozwala na przeprowadzanie go w taki sam sposób jak dotychczasowo. Dzięki QuickCall połączenie zostanie zrealizowane automatycznie bez konieczności dodatkowych działań ze strony dzwoniącego.

QuickCall Business

Podobnie jak w przypadku QuickCall, główną zaletą oferowanej przez nas usługi QuickCall Business jest wygoda użytkowania. Podstawową różnicą usług QuickCall i QuickCall Business jest dialer - urządzenie łączące centralę telefoniczną użytkownika z platformą TELEBIS. Za pomocą Quick Call Business użytkownik może podłączyć jednocześnie do 16 analogowych linii telefonicznych obsługujących połączenia telefoniczne lub faksy. Usługa QuickCall Business nie ma wpływu na funkcjonowanie centrali. Administrator centrali będzie mógł przeprowadzać wszystkie czynności związane z fakturowaniem, tworzeniem wykazów połączeń oraz raportowaniem tak jak to czynił dotychczas. QuickCall Business jest stworzona szczególnie z myślą o małych, średnich i dużych firmach, które posiadają swoje własne centrale analogowe. Usługa jest dostępna wszędzie tam, gdzie TELEBIS posiada lokalne numery dostępowe - w Polsce i za granicą.

QuickCall Business ISDN

QuickCall Business ISDN został stworzony z myślą o rosnącej liczbie klientów stosujących w swoich firmach technologię ISDN (Integrated Services Digital Network). Podobnie jak w przypadku QuickCall Business, główną zaletą oferowanej przez nas usługi QuickCall Business ISDN jest wygoda użytkowania. Podstawową różnicą między usługami QuickCall Business i QuickCall Business ISDN jest dialer - urządzenie łączące centralę telefoniczną użytkownika z platformą TELEBIS. Za pomocą Quick Call Business ISDN użytkownik może podłączyć jednocześnie do 60 linii ISDN obsługujących połączenia telefoniczne lub faksy.
Usługa QuickCall Business nie ma wpływu na funkcjonowanie centrali. Administrator centrali będzie mógł przeprowadzać wszystkie czynności związane z fakturowaniem, tworzeniem wykazów połączeń oraz raportowaniem tak jak to czynił dotychczas. QuickCall Business jest stworzona szczególnie z myślą o małych, średnich i dużych firmach, które posiadają swoje własne centrale ISDN. Usługa jest dostępna wszędzie tam, gdzie TELEBIS posiada lokalne numery dostępowe - w Polsce i za granicą.

QuickCall Business Direct


Usługa QuickCall Business Direct pozwala na bezpośrednie podłączenie centrali abonenckiej klienta do sieci TELEBIS. Dzięki takiemu rozwiązaniu wszystkie połączenia wychodzące obsługiwane są przez nas. Usługa pozwala na realizowanie czynności związanych z fakturowaniem, tworzeniem wykazów rozmów oraz prowadzeniem statystyk ruchu w sposób nie ulegający zmianie. Jest to szczególnie istotne w przypadku budynków biurowych, w których mieści się kilka firm. Wielu klientów stosuje QuickCall Business Direct jako formę zabezpieczenia przed ewentualnymi awariami w sieci operatora lokalnego. Przed podłączeniem potencjalnego klienta przeprowadzana jest szczegółowa wizja lokalna oraz kalkulacja zysków. Umożliwia to sprecyzowanie najlepszego rozwiązania technicznego oraz zaplanowanie procesu instalacyjnego usługi QuickCall Business Direct. Zależnie od warunków technicznych klient może zostać podłączony przy pomocy światłowodu, radio linii lub łącza stałego. Usługa jest dostępna wszędzie tam, gdzie TELEBIS posiada lokalne zakończenie w strefie (cały kraj R.P.).
  
Infolinia
   
  
Jezeli mają Państwo pytania lub chcą uzyskać dodatkowe informacje, prosimy dzwonic pod numer :
  
       
   tel: 22 / 435 84 56   
       
   tel/fax: 22 / 435 84 57   
   INFO      507 300 700   
       
  

Czekamy na Ciebie !

  
TELEBIS
   tel kom: 0 50 TELEBIS   
                 0 50 8353247   
Poczta
  

Masz pytania lub wątpliwości???

napisz
  
Telekomunikacja Bis
       
   Siedziba
01-883 Warszawa
ul. Włodzimierza Perzyńskiego 14.
  
        Rozmowy za grosze:       Austria - 0,55zł,       Chiny - 0,55zł,       Francja - 0,55zł,       Hiszpania - 0,55zł,       Indie - 0,99zł,       Izrael - 0,55zł,             Czekamy na ciebie +48 607 700 800       Meksyk - 1,89zł,       Niemcy - 0,55zł,       Pakistan - 2,49zł,       Rosja - 0,55zł,       Tajwan - 0,99zł,       USA - 0,55zł,       Wietnam - 0,55zł,       Wielka Brytania - 0,55zł,             Rozmowy za grosze:       Nowa oferta na rynku...       Pomoc On-line.       Zobacz pytania i odpowiedzi przygotowane przez naszych konsultantów.        
TelekomunikacjaBis and Telebis are trademarks of TelekomunikacjaBis.
All other products mentioned are registered trademarks or trademarks of their respective companies.
Questions or problems regarding this web site should be directed to mail: hotline@telebis.pl, telepomoc@telebis.pl
Copyright 1999-2004 TeleSim System. All rights reserved.